PARTNEŘI

Při naší činnosti spolupracujeme s řadou významných partnerů

 
 


SAS
V České republice působí SAS od roku 1999 pod obchodním názvem SAS Institute ČR, s.r.o. Od prvních let svého působení na českém trhu potvrzuje pozici jedničky v oblastech, ve kterých je potřeba řešit komplexní pohled na strategické činnosti a volit taková řešení, která budou v daném případě maximálně efektivní a přínosná.

 


KPMG
Služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva poskytuje stovkám firem z celé řady odvětví, zejména však z finančního, energetického a nemovitostního trhu.
V České republice zaměstnáváme přes 900 odborníků a tím se řadíme mezi největší poskytovatele poradenských služeb v zemi. Svým klientům pomáháme zmírňovat rizika a uchopit obchodní příležitosti nejen u nás, ale také v zahraničí.

 


Unicorn
Jsme dynamická skupina společností nabízející rozsáhlé informační systémy a řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Patříme mezi největší firmy v České republice a jsme významným dodavatelem řešení na evropském trhu IT.
Dlouhodobě je naším posláním přinášet zákazníkům prostřednictvím špičkových IT řešení, produktů a služeb poskytovaných v dohodnuté kvalitě, kvantitě, termínu a rozpočtu konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu.

 


IBM
IBM Česká republika, váš zdroj informací o pokrokových produktech, podnikových řešeních a službách podnikového poradenství IBM.

 
 
 


LP Legal
Advokátní kancelář LP Legal je dynamická a moderní advokátní kancelář poskytující klientům služby dle jejich specifických potřeb
a požadavků. Proklientský přístup, vysoká profesionalita a efektivita jsou pro nás prioritou. LP Legal poskytuje komplexní servis v oblasti práva občanského, obchodního, pracovního, práva nemovitostí, duševního vlastnictví a v jiných souvisejících právních oblastech.

 


Digital City
Cílem naší společnosti je poskytovat služby šité na míru. Nejsme standardní dodavatelé konzultačních služeb. Jsme inovátoři a vizionáři, nebojíme se nových konceptů a jdeme v našich návrzích až na hranici současných technologických možností.
 
 
 


Greyson
Greyson je poradenská firma, která pracuje s předními organizacemi ve střední a východní Evropě a pomáhá jim dosáhnout dlouhodobých cílů.

 
 


Svaz průmyslu a dopravy České republiky
Svaz jako zástupce zaměstnavatelů a podnikatelů reprezentuje a prosazuje společné zájmy svých členů s cílem vytvářet vhodné podnikatelské a zaměstnavatelské prostředí, které při respektování etických zásad podnikání povede k dlouhodobě udržitelné prosperitě české společnosti.

 
 
 
 
 
 

Chcete s námi také spolupracovat?
Kontaktujte nás!

Top