KLIENTI

Spolupracujeme s velkými společnostmi, jejichž důvěry si velmi vážíme.

 
 


Česká podnikatelská pojišťovna
Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na trhu působí od roku 1995.

 
 


ČSOB Pojišťovna
ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna nabízející široké portfolio životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby. Vznikla v Pardubicích 17. 4. 1992 a pod současným názvem působí na trhu od 6. 1. 2003.

 
 


Komerční banka
Komerční banka, a.s. je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví.

 
 


Česká spořitelna
Je moderní bankou orientovanou na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Má nezastupitelnou roli ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů, je největší bankou v České republice. Na českém trhu má také nejdelší tradici, v roce 2015 oslavila 190 let od založení.

 
 


Kooperativa pojišťovna
Kooperativa je součástí Vienna Insurance Group (VIG). Jde o předního specialistu na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností ve 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům.
Na burze kótovaná Vienna Insurance Group je podnikem s nejvyšším ratingem v rámci hlavního indexu Vídeňské burzy ATX; akcie jsou kótovány i na Burze cenných papírů Praha.

 
 
 

Staňte se i Vy naším klientem
Kontaktujte nás!

Top